Çin parfüm şişeleri üzerinde rulo Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Jessie

Telefon numarası : 86-15061503699

Naber : +8615061503699

Free call
Aman Industry Co., Ltd

Aman Industry Co., Ltd

En iyi kalite ve hizmet dışında hiçbir şey

 

Aman Industry Co., Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: BİR ADAM No. Çalışanları:
Yıllık satış: 5000000-8000000 Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

2007 yılından bu yana, şirketimiz Aman Industry, uzun yıllar boyunca edindiği zengin deneyime sahip olup, bizi plastik ambalaj endüstrisinde lider uzman yapmaktadır.Deneyimli kalifiye uzmanlarımız çok çeşitli mesleki becerilere sahiptir.Müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteli ürünleri ulaştırmayı hedefliyoruz. Aman Endüstri dünya çapında 100'den fazla ülkeye makine satmaktadır.Endonezya Jakarta, Bangladeş, Dacca, Pakistan, Lahore gibi çeşitli ülkelerde de depolarımız var.Ve Hindistan Bombay.vb. Bu alanda teknik ve danışmanlık hizmetimizden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.
Şirketimiz, hem bizim hem de müşterilerimizin bu sektörde bir adım önde olmasını sağlamak için bu daha hızlı ve büyüyen pazarda sürekli araştırmaya kendini adamıştır.
Masa takımı dolum makinası ve otomatik dolum makinası hatları imalatı ve satışı yapmaktayız.Masa takımları etiket makinesi ve otomatik etiketleme makineleri.Kozmetik losyon pompası ve tetik tabancası için montaj makineleri.Yaptığımız her şeyde en yüksek kaliteyi sağlamak için çalışıyoruz.

Geçmiş

Aman Industry Co., Ltd, Yangtze Nehri'nin kuzeyinde, Yangtze Nehri boyunca yüksek hızlı, yüksek hızlı, su ve Kara taşımacılığı her yöne öncülük ediyor.

Şirket 2007 yılında kurulmuş ve bir el sanatları atölyesinden günümüzün sanayi ve ticaret entegre girişimine dönüşmüştür.Şirketin şu anda 100'den fazla çalışanı var ve fabrika 12.000 metrekarelik bir alanı kaplıyor.

Şimdiye kadar Rusya, Hindistan, Singapur, Brezilya, Meksika, İspanya, Ukrayna, Güney Kore, Güney Afrika ve diğer ülke ve bölgelerden müşterilerle iyi ithalat ve ihracat ilişkileri kurmuştur.İldeki en büyük plastik kalıp işleme ve ihracat işletmelerinden biri olup, aynı zamanda ilgili makine ve teçhizat ile hammadde ihracatı yapmaktadır.

Piyasada beğenilen ürünler üretmemizi ve tüm müşterilerimize koşulsuz ve güvenle hizmet vermemizi sağlarız.

Hizmet
Aman Industry Co, Ltd 2007 yılında kuruldu. Şimdiye kadar, zaten Rusya, Hindistan, Singapur, Brezilya, Meksika, İspanya, Ukrayna, Güney Kore, Güney Afrika ve diğer ülkelerdeki müşterileri ile iyi ihracat ve ithalat ilişkileri oldu ve onurlu bölgeler. Aman Endüstri, titiz bir yönetim ve teknoloji yeniliğine devam eden, dikkatli üretim ve sürekli iyileştirme ile devam eden, kökümüz olarak "sadık ve dürüst" davranıyor. Pazar tarafından memnuniyetle karşılanan ürünler üretmeyi ve tüm müşterilere gönülden ve kendinden emin bir hizmet sunmayı garanti ediyoruz.

Ekibimiz

  • Michael May

    Michael
  • Steve Lent

    Steve
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin